OIS – Vijay

Když jsme přijeli do školy, dozvěděli jsme se o Vijaym, že hodně zlobí. Řekli jsme si, že nehodíme flintu do žita a zkusíme to s ním. Dnes je nedílnou součástí party. Bohužel neumí anglicky, takže se domlouváme rukama nohama. Vijaymu je 10 a chtěl by být vědcem. // When we arrived to school we were told that Vijay is very naughty. We decided to try to change it. Now he is great part of our indian family. Vijay is 10 and he wants to be scientist.

Vijay

Z Vijayho se vyklubal veselý kluk, který se rád nechává fotit a všechno zkouší. Bez problémů poslouchá a podílí se na chodu školy. Jsme rádi, že se se zdejšími kluky skamarádil. // Vijay is very happy person. He likes to take pictures and tries everything. He also helps a lot at school.

Vijay (1)

Vzhledem k jeho vlastně žádné angličtině je to s ním ale těžké ve škole. Vijay sice je ve druhé třídě a vysvětlovat mu občanku a angličtinu anglicky je celkem bezpředmětné. Doufáme, že s novým indickým učitelem angličtiny bude mít prostor se zlepšit a především se bude snažit zlepšit. // He does not speak english so it is very difficult at school. We hope that when he has indian english teacher he will improve.

IMG_3091

Vijay rád hraje Carrom a rád pije sladké pití a to jakékoliv. Taky velmi rád zkouší nová jídla, která tu vaříme, v tom je opravdu výjimečný, děti a vlastně všichni Indové jsou ve zkoušení nových věcí dost opatrní. // Vijay likes to play Carrom and likes to drink sweet drinks. He also loves to try new food that we cook. That is extraordinary.

vyříme těstoviny (5)

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: